• slider
  • slider
  • slider
  • slider

O nas

Folie budowlane i opakowania foliowe

Witamy na stronie internetowej firmy Worplast. Specjalizujemy się w produkcji worków z przeznaczeniem do branży przemysłowej, ale też użytku domowego. Z doświadczenia wiemy, że wytrzymałe wyroby można otrzymać jedynie z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszelkich standardów i dokładności w produkcji. Tym kierujemy się, dostarczając Państwu nasze produkty.

Staramy się spełniać wszelkie kryteria, które stawiają przed nami nasi Klienci, dzięki czemu możemy poszczycić się zaufaniem wielu osób i firm, które zlecają nam produkcję opakowań dla swoich działalności. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Oferujemy wytrzymałe worki LDPE o różnych rozmiarach i grubości. Folia może być farbowana na dowolny kolor. Wykonujemy perforacje oraz nadruki według życzenia Klienta. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do produkcji worków foliowych, który gwarantuje bezpieczeństwo w późniejszym użytkowaniu naszych produktów. Zapewniamy dowóz artykułów do klienta za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich lub transportem własnym. Szczegóły dotyczące naszych wyrobów znajdą Państwo w zakładce oferta.

Nasi Klienci cenią w szczególności wysoką jakość artykułów, którą zawdzięczamy długoletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku tworzyw sztucznych. Nasza wiedza i zaangażowanie gwarantują wykonanie wyrobu spełniającego Państwa oczekiwania.

Dodatkowo oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalny zespół, który zapewni miłą i fachową obsługę. Nasi Klienci mogą liczyć na doradztwo w zakresie wyrobu produktu najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Swoje usługi kierujemy do osób indywidualnych, firm i instytucji z całej Polski.